logo

ÖNCÜ KONSEPSİYON VE MÜKEMMEL KULÜP STYLİNGİ MEKANI SOHO KULÜBÜ


Kabul gören uzmanlarca gerçekleştirilmiş olup türünde ilk kez görülen nefis iç mimari proje ürünü bir mekân, tam da Noel öncesinde, Razgrad sakinlerine ve konuklarına kapılarını açtı.

İnovasyon yüklü Soho kulübü Goev sütüdyosunun profesyonel dizaynerlerinin eseridir. Gündüzleri yumuşak ve muntazam, gecenin geç saatlerinde meydan okuyucu ve daha canlı keyif tahrik eden müzik, kulübün karmaşık konseptiyle tam bir uyum içinde. Standartları aşan bu uyumun baş karakteri, dünyaca ünlü Martin Audio’nun seslendirme sistemidir. Bar fikrinin özünde mutfak ve barın gece kulübüne dönüşümü yatmaktadır. Soho kulübünde loş ortamla uyumlu bir program, etkin aydınlatmayla, elbette ki, mükemmel bir sound iç içedir.

Birkaç ay sonra dışarıda havalar ısınınca Soho konuklarına yaz bahçesi ve en genç ziyaretçilerine çocuk bölümü sunacak. O zamana kadar ise kendini kabul ettirmiş DJ’ler parti günlerinde duygular düzeyini yükseklerde tutacak. Diğer günlerde değişik konulara atfedilmiş geceler, gece barının konuklarını beklemekte. Soho kulübü sahibi Marian Kirilov bu iddialı girişkenliği hakkında şöyle diyor: “Martin Audio sisteminin ve onların dünya kulüp hayatındaki evrime yaptığı katkıları hakkında duyumlar almıştım. Bulgaristan temsilcileriyle bağlandım ve onlar bizim amaçlarımıza en uygun teklifi sundular. Onların sistem konseptinin ilk bakışta çok arı, ama iç mimari dizaynının karmaşık sorunlarının tamamına hatasız cevap vermesi hoşuma gitti”.

Müziğin mükemmel ritmini ünlü Londra şirketi Martin Audio’nun son nesil profesyonel seslendirme unsurları sağlıyor: Dört adet iki yollu ses kolonu AQ8, dört adet Subwoofer AQ112, iki adet geniş bantlı C115, bir kontroler AQX, dijital yükseltici MA3.0 ve MA1.4.

Çekici bir komfor ile sarsıcı sound ve kaliteli, etkin aydınlatmanın oluşturduğu müthiş uygunluk düzeni Soho kulübünü Bulgaristan’da en çok ziyaret edilen kulüplerin ön sıralarında yeralmasını sağlıyor.

 
EN RU
RO
TR

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval