logo

MASKARLAD VARNA’DA YILLARDAN BERI EN BAŞARILI PARTI OLDU... MARTIN AUDIO’NUN DESTEĞIYLE


01.11.2014 günü, Halloween’in devamı olarak parti, kulüpteki iç enerji ve danslar sayesinde, sekiz yüz elliyi aşkın taraftarın gönlünü arındıran Bilumum Mübarek DJ’ler şölenine dönüştü.

The Mutex Event’li organizatörler olaya mekan olarak görece Bir, İki ve Üç diye adlandırılan üç salonlu bir yer seçmişlerdi. Birinci salonda DJ’lerden Borg, Ivaylo, Deep George, Tee Kay, Marcon, Martin Green, Mitach, Anyos House, Deep ve Tac setleri sundu. İkinci salonda Inert, Plexible, Vladin, Blagov, Zool, Kozin, Kenny K, Yavor Golemanov Tec House, Minimal ve Techno sitilinde miks yaptı. Üçüncü salon diğer iki salona bir tür yöneliş noktasıydı ve parti heyecanının merkezine dönüştü. Orada Jijo, Emotion, The Phantom, Nicooly, Ivo But Not, Marcel, Fozi ve ertesi gün saat 10’da partiyi “kapatan” MCT, Jazz ve Funk sergiledi. Bu küçük salondaki muazzam enerji içeridekilerin coşkusuyla birikti, çünkü müzik Londra yerleşimli firmanın özel temsilcisi Imperia AB şirketinin organizatörlere saygı ifadesi olarak bedava kullanım için verdiği üstün kalite Martin Audio sistemi tarafından duyguları okşayan mükemmel bir şekilde yüreklere ulaşıyordu. Imperia AV, yetkilileri “Mutex’in bu zor organizasyonda kendilerini üst kalitede bir seslendirme sistemiyle destekleme teklifimizi kabul etmelerine seviniyoruz. Umarız, bu husus partilerinin düzeyini yükseltir. İyi bir müzik şöleni görüşüyle bize başvuran herkesi eşsiz bir kulüp sounduyla desteklemeye hazırız” diyor.

Maskarlad’ın başarısı Varna yöresindeki parti olaylarını izleyenleri hem şaşırtıyor, hem onlar için bir umut kaynağı oluyor. Anlaşılan, kulüp müziği artık kulüplerin dışında daha iyi gelişiyor. Harika!
 
EN RU
RO
TR

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval