logo

AQUA VIEW OTELİ – YÜKSEK DÜZEYDE BİR YATIRIM GIPTA EDİLECEK BAŞARI KAZANDI


Bulgaristan Otelciler ve Lokantacılar Birliği (BOLB) turizm alanında 16. dönem yıllık başarı ödülü töreninde Aqua View otelini 2012 Yılı Deniz Tatil Oteli ilan etti.

Tören, büyük sayıda konutun ve turizm alanında önde gelen yöneticilerin katılımıyla 4 Aralık 2012 tarihinde, Grand Hotel Sofia’da düzenlendi. Agua View oteline ödülü BOLB Yönetim Kurulu Başkanı Blagoy Ragin sundu. Resmi törende Ekonomi, Enerji ve Turizm Bakan Yardımcısı İvo Marinov da hazır bulundu.

Otel yönetimi olayı şöyle değerlendirdi: “Bu ödül çalışmalarımıza ve yapmış olduklarımız işlere verilen yüksek değerin ifadesidir. Gerçekten kaliteli ve güzel bir şey yapmak istedik ve başardık. Ödülümüz gecikmedi. Otelin daha açılışından sonraki ilk sezonda büyük bir başarı kazandık, bu yıl daha da iyi olmaya çalışıyoruz.”

Turizm hizmetleri alanında bir otelin en yüksek ödülü hak etmesi için nelere sahip olması gerekir? Agua View oteli yalnız bir sezon dahilinde nasıl böylesine başarılı oldu ve ödülü kaptı?

Kısa bir kuşbakışı bile bu sorulara cevap vermeye yeterlidir. Otelin özel bir zevk ve sitille yapılmış olduğu daha ilk ziyarette hissediliyor. Archthink EOOD Mimarlık Şirketinin ürünü iç mimaride ahşap ve taş doğal malzeme dikkati çekiyor. Eşsiz bir deniz manzarası, nefis bir şarap barı, A-la-Carte menü ve SPA işlemli bir dinçlik bölümü konutların hizmetindedir.

 
EN RU
RO
TR

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval