logo

La Playa barı 2012


01.06.2012 günü Varna pilajındaki tamamen yenilenmiş kulüp mekanı La Playa barı resmen start aldı.

Ziyaretçilerin yeni iç dekorun yanı sıra, Hight-end PA profesyonel seslendirme alanında dünya liderlerinden Martin Audio'nun temin ettiği ve onların resmi Bulgaristan temsilcileri durumundaki Imperia AV şirketi ekiplerinin sağladığı yumuşak, dinamik ve ödünsüz sesin zevkini çıkarma olanağı var.

Kapalı kısım, açık kısım ve pilajın en hücra köşelerini de kapsayan gecikmeli hat olmak üzere 3 alana ayrılmış 8 adet Satellite AQ8 yerleştirilmiş bulunuyor. Dört adet bas hoparlör AQ212 açık ve kapalı alan arasına paylaşılmış durumda. Güç bölümü dijital DX1.5. Controller idaresinde çalışan ikişer adet MA2.0 ve MA3.0 yükselticiden ibaret. Stüdyo kalitesinde ses sağlamamnın en önemli unsuru Van Dam’ın gümüş kaplamalı sinyal ve güç kabloları. Imperia AV tarfından sağlanan DJ-Setup, Bulgaristan'da ilk defa La Playa kulüpde performans gösteren Pioneer'in son modeli CDJ-850 (iki adet) ve Allen&Heath Xone 42 mikserden oluşuyor.

Kulüp yöneticilerinden Milen Minkov şunları paylaştı: “Yumuşak ve eşit uyumda lounge ses yayımı sunan, ama ayni zamanda her DJ’e kolaylıkla güç ve dinamiklik veya canlı performans sağlayan bir ses sitemi aradık. Yerinde yapılan kısa bir denemeden sonra, böyle bir karmaşık olanağı, üstelik uygun bir fiyatla sağlayacak tek seçeneğin Martin Audio olduğuna kesin şekilde ikna olduk! Sistemin kurulması ve dağılım uygulaması beklenenden daha hızlı ve kolay oldu.”

Ev sahipleri tarafından yeni sezon açılışına davet edilen Three-O-Five müzisyenleri muazzam müzik potansiyellerini büyük bir kolaylıkla bir kez daha sergileyip fancy ve soulda erişilmez olduklarını kanıtladı. Daha sound-check sırasında Michael Fleming ipek sesiyle “Çoktandır kendimi böyle hoş işitmemiştim” şeklinde “itirafta” bulundu. Mesleğinde neredeyse görmediği olmayan DJ ilko’nun, Martin Audio monitörleri arasına “saundlanmış” tebessümü bütün gece yüzünden silinmedi ve kendisi “Yeni Traktor controller’im ile aradığım ses uyumlarını ve olumlu titreşimleri bu sistemde kolaylıkla “yaratabiliyorum” diye, görüşünü paylaştı.

La Playa daha ikinci gece elektronik müzik severlerine ilk büyük hediyesini sundu. Saat 00:30 sularında pikapların başına Silicone Soul geçti. Bu guruba duyulan sıradışı ilgi binden fazla kişinin La Playa’ya akın etmesini sağladı. Aşırı koşullara rağmen sound’ların benzer partilerde alışılagelen “deforme” basları ve çarpık ses tırmanışları kulüptekilerin keyfini kaçıramadı. Zarif bir mix tekniği ile süslenen sıkı ve dinamik set, grubun kendi alanındaki parlak başarısını ve profesyonelliğini tekrar kanıtladı.

Hepimize gözümüz aydın!
 
EN RU
RO
TR

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval